Ahşap Telefon Kılıfı

Aktif filtreler

Available
Ahşap Kılıflar

Huawei Mate 20 Lite Ahşap Telefon Kılıfı |...

HW78M12JQW
34,99 ₺
Kişiye özel Huawei Mate 20 Lite ahşap telefon kılıfları tasarlamak resimlerinizi ve özel yazılarınızı baskı yaptırmak için lütfen aşağıdaki alanları doldurun
Available
Ahşap Kılıflar

A8 Plus 2018 Ahşap Telefon Kılıfı | Resimli...

J4S667687H
34,99 ₺
Kişiye özel samsung galaxy A8 Plus 2018 ahşap telefon kılıfları tasarlamak resimlerinizi ve özel yazılarınızı baskı yaptırmak için lütfen aşağıdaki alanları doldurun
Available
Ahşap Kılıflar

Ahşap Kılıf Tasarla

TSRLHCMQ1
34,99 ₺
Ahşap kılıf tasarla kapıda ödeme imkanı ile ödeme yap. Tamamen size özel üretilmektedir.

Kişiye Özel Resimli Ahşap Cep Telefonu Kapakları

Ahşap cep telefonu kapaklarına dilediğiniz fotoğraflarınızı ve özel mesajlarınızı lazer kazıma işlemi ile işliyoruz. Telefonunuza şık ve nostaljik bir görünüm katmak isterseniz bu ürün tam size göre. 

Kişiye Özel Resimli Ahşap Telefon Kılıfı Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

  1. Kişiye özel ahşap cep telefonu kılıflarının arka kısmı ahşap olup iç kısmı plastiktir.
  2. Resimli ahşap telefon kapakları cep telefonlarınız ile birebir uyumludur. Şarj yeri ses tuşları ve diğer bölümlere tam olarak uymaktadır.
  3. Kişiye özel olarak ürettiğimiz ahşap cep telefonu kapaklarına yaptığımız baskılar lazer ile işlenmektedir. Böylece silinmez soyulmaz.
  4. Ahşap telefon kaplarına yaptırmak istediğiniz fotoğrafların çözünürlüğü yüksek olmalıdır. Lütfen fotoğraflarınızın çözünürlüğünün yüksek olmasına özen gösteriniz.

Kargolama ve teslimat süreleri:

Kişiye özel resimli cep telefonu kapaklarınız aksi bir durum olmadıkça 1 iş günü içerisinde üretilerek kargoya verilmektedir. Tahmini teslimat süreleri  1 - 3 iş günüdür. Kargo ve teslimat süreleri için ayrıca 0850 902 1779 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti:

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız ve bütün çalışanlarımız açısından çok önemlidir. Kişiye özel tasarladığınız resimli telefon kılıfları büyük bir özenle hazırlanır. Kargo takip kodlarınız tarafınıza kısa mesaj ve mail  ile bildirilir. 


BKS-Blog

Blog Sayfası