IPhone 7 Plus Resimli Telefon Kılıfı Tasarla

34,99 ₺
KDV Dahil

Kişiye Özel Resimli IPhone 7 Plus Telefon Kılıfları Tamamen Size Özel Olarak Üretilmektedir. 2 Adımda Telefon kapağınızı Tasarlayabilirsiniz.

Telefon Kılıfını Tasarlamaya Başla Butonuna Tıklayarak Hemen Tasarlamaya Başlayabilirsiniz. Yaptığımız Baskılar 200 Derece Isı ile Yapıldığından Soyulmaya ve Silinmeye Karşı Garantilidir.

3D Baskı Teknolojisi İle Ürettiğimiz Kişiye Özel Cep Telefonu Kılıflarının Yan Kısımlarına da Baskı Yapıldığından Telefon Kılıfının Zemini Hiç Bir Şekilde Görünmediğinden Orjinal Durmaktadır.

Kişiye Özel Resimli IPhone 7 Plus Cep Telefonu Kapakları

Türkiye' de bir ilk ömür boyu soyulmaya, silinmeye karşı garantili 3D sublimasyon baskı telefon kapakları üretiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin fotoğraflarını, isimlerini, özel tarihlerinizi ve özel mesajlarınızı telefon kılıflarına baskı yapıyoruz. 

Yaptığımız baskılar HD kalitede olup ürettiğimiz iphone 7 Plus kişiye özel resimli telefon kapları telefonlarınız ile birebir uyumludur. Kişiye özel olarak ürettiğimiz telefon kılıflarını sevgiliye hediye, yıl dönümü hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ve daha bir çok özel gün için sipariş verebilirsiniz.

3D Sublimasyon Baskı Telefon Kılıfları Tanımı:

3D baskı kişiye özel telefon kapaklarının en belirgin özelliklerinden biride telefon kılıflarının yan kısımları da dahil komple baskı yapılabilmesi. Böylece telefon kılıfınız daha orjinal görünmektedir. Kişiye özel resimli 3d baskı telefon kılıflarının baskılarının çıkmamasına  ve silinmemesine firmamız garanti vermektedir.

Kişiye Özel Tasarlanabilir IPhone 7 Plus Telefon Kılıfı Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

Kişiye özel iphone 7 Plus resimli telefon kapakları sert plastikten üretilmektedir.

Resimli telefon kapakları cep telefonlarınız ile birebir uyumludur. Şarj yeri ses tuşları ve diğer bölümlere tam olarak uymaktadır.

Kişiye özel olarak ürettiğimiz IPhone cep telefonu kapaklarına yaptığımız baskılar 200 derece ısı ile işlenmektedir. Böylece silinmez soyulmaz.

İphone 7 Plus telefon kaplarına yaptırmak istediğiniz fotoğrafların çözünürlüğü yüksek olmalıdır. Lütfen fotoğraflarınızın çözünürlüğünün yüksek olmasına özen gösteriniz.

Ürün kaliteli ve dayanıklı sert plastikten üretilmektedir.

IPhone özel baskılı telefon kapakları 1 iş günü içerisinde üretilerek kargolanır.

Nasıl Tasarlanır?

Telefon kılıfını özelleştirmek için Telefon Kılıfını Tasarlamaya Başla butonuna tıklayınız.

Fotoğraf yükleme bölümünden fotoğrafınızı yükleyiniz.

Yazı yazdırmak istiyorsanız Yazı Ekle bölümünü kullanarak isim, tarih ve özel mesajlarınızı yazarak telefon kılıfınızı özelleştirmeye devam edebilirsiniz. 

Yüklediğiniz fotoğrafların çözünürlüğünün yüksek olmasına dikkat ediniz. Unutmayınız ki fotoğraf ne kadar yüksek çözünürlükte olursa cep telefonu kılıfınız da o kadar net ve güzel olur.

Sepete ekleyip siparişinizi satın alabilirsiniz. 

Kargolama ve teslimat süreleri:

Kişiye özel resimli cep telefonu kapaklarınız aksi bir durum olmadıkça 1 iş günü içerisinde üretilerek kargoya verilmektedir. Tahmini teslimat süreleri  1 - 3 iş günüdür. Kargo ve teslimat süreleri için ayrıca 0850 302 1779 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti:

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız ve bütün çalışanlarımız açısından çok önemlidir. Kişiye özel tasarladığınız resimli telefon kılıfları büyük bir özenle hazırlanır. Kargo takip kodlarınız tarafınıza kısa mesaj ve mail  ile bildirilir.

TR-IPH7PL3D
823 Öğeler
Yeni ürün
Henüz Yorum Yok

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı: