Note 3 Telefon Kılıfı Tasarla

34,99 ₺
KDV Dahil

Sizlere özel olarak hazırladığımız telefon kapakları 3 D sublimasyon baskı teknolojisi ile üretilmektedir. Samsung galaxy note 3 telefon kılıfı tasarlamak ve tasarımınızı sipariş vermek için lütfen telefon kılıfını tasarlamaya başla butonuna tıklayın. 

          

Samsung note 3 resimli telefon kılıfı tasarlamak ve tasarımlarınızı sipariş vermek artık çok kolay. Hemen ürün tasarlama aracımızı kullanarak benzersiz telefon kılıfları tasarlayabilirsiniz.

Ürün Hakkında

Kişiye özel samsung galaxy note3 resimli telefon kapakları sert plastikten üretilmektedir.
Cep telefonlarınız ile birebir uyumludur. Şarj yeri ses tuşları ve diğer bölümlere tam olarak uymaktadır.
Yaptığımız baskılar 200 derece ısı ile işlenmektedir. Böylece silinmez soyulmaz.
Telefon kaplarına yaptırmak istediğiniz fotoğrafların çözünürlüğü yüksek olmalıdır. Lütfen fotoğraflarınızın çözünürlüğünün yüksek olmasına özen gösteriniz.
Ürün kaliteli ve dayanıklı sert plastikten üretilmektedir.
Siparişleriniz 1 iş günü içerisinde üretilerek kargoya verilir

Nasıl Tasarlanır?

  1. Telefon kılıfını özelleştirmek için Telefon Kılıfını Tasarlamaya Başla butonuna tıklayınız.
  2. Fotoğraf yükleme bölümünden fotoğrafınızı yükleyin.
  3. Yazı yazdırmak istiyorsanız Yazı Ekle bölümünü kullanarak isim, tarih ve özel mesajlarınızı yazarak telefon kılıfını özelleştirmeye devam edebilirsiniz. 
  4. Yüklediğiniz fotoğrafların çözünürlüğünün yüksek olmasına dikkat ediniz. Unutmayınız ki fotoğraf ne kadar yüksek çözünürlükte olursa cep telefonu kılıfınız da o kadar net ve güzel olur.
  5. Sepete ekleyip siparişinizi satın alabilirsiniz. 

Kargolama ve teslimat süreleri:

Siparişleriniz aksi bir durum olmadıkça 1 iş günü içerisinde üretilerek kargoya verilmektedir. Tahmini teslimat süreleri  1 - 3 iş günüdür. Kargo ve teslimat süreleri için ayrıca 0850 302 1779 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti:

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız ve bütün çalışanlarımız açısından çok önemlidir. Kişiye özel tasarladığınız resimli telefon kılıfları büyük bir özenle hazırlanır. Kargo takip kodlarınız tarafınıza kısa mesaj ve mail  ile bildirilir. 

Kişiye Özel Telefon Kılıfı Örneklerimiz:

TR-1211
998 Öğeler
Henüz Yorum Yok