3D Baskı Telefon Kılıfı Nereden Alınır Ve Nasıl Sipariş Verilir.

3D Baskı Telefon Kılıfı Nereden Alınır Ve Nasıl Sipariş Verilir.

Telefon kılıfına resim baskısı nasıl yapılır? 3 D baskı telefon kapakları nasıl üretilir? Baskı kalitesi ve diğer detaylar.

Sizlere bu yazımda bunların cevabını ayrıntılı şekilde yazmak istedik.

3 D baskı telefon kılıflarının en belirgin özelliklerinden bir tanesi baskı kalitesinin çok net HD olmasıdır. Diğer özelliklerinden bir tanesi de soyulmaması , silinmemesidir. 

Telefon kılıfına baskı yapan yerleri internet üzerinden arıyorsanız muhtemelen bu yazımıza denk geleceksiniz demektir. Sitemizde size özel tasarım aracından dilediğiniz şekilde dilediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Sizlere bu adımları ilk önce sırası ile anlatalım.

Telefon marka ve modelinizi seçiyorsunuz.

Telefon kılıfını tasarlamaya başla butonuna tıklıyorsunuz.

Fotoğraf ekle kısmından fotoğraflarınızı ekliyorsunuz ve yazı ekle kısmından dilediğiniz yazıları yazabiliyorsunuz.

Bu aşamalardan sonra tasarımınızı sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız siparişlerinizi en ince ayrıntısına kadar inceleyip, büyük bir titizlikle siparişinizi hazırlamaya başlar.

Öncelikle fotoğraflarınız baskı kağıdına aktarılır. Kağıt telefon kılıfına uygun şekilde bant yardımı ile tutturulur ve 200 derece ısıda belli bir süre bekletilir. Böylece kağıttaki resminiz gaz haline geçerek telefon kılıfına transfer olur.

3 D Baskı telefon kapaklarının diğer özelliği yanlarda dahil kılıfın tamamını kaplamasıdır. Aşağıdaki fotoğrafı detaylıca incelerseniz daha iyi anlayabilirsiniz.

3D Baskı telefon kapaklarını kendinize özel olarak tasarlayabilirsiniz. Sevgiliye, arkadaşlara, anneye, babaya, özel günlerinize kısacası dilediğiniz kişiye veya güne özel olarak hazırlatabilirsiniz. Çok şık ve özel bir hediye olma konusunda son zamanlarda 1. sırada yer aldığınız söyleyebiliriz.

Keyifli Alışverişler….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir