Sevgiliye Özel Telefon Kılıfı

Sevgiliye Özel Telefon Kılıfları

Sevgili Çiftlere Özel Benzersiz Telefon Kapakları ve İkili Kombin Tasarımlar.

Yaklaşan sevgililer günü nedeniyle birçok hediyelik ürünler şimdiden mağazalarda yerlerini aldı bile. Her sene olduğu gibi bu sene de favori ürünlerden bir tanesi de telefon kılıfları. 

Bazen sevgili ile çekilmiş çok özel bir fotoğraf, kimi zaman da ona söylemek istediğiniz özel aşk sözcüklerini telefon kapağına baskı yaptırmak ilginç ve kalıcı bir hediye fikri olabilir. Özellikle telefonlarımızı artık yanımızdan hiç ayırmadığımızı düşünürsek sürekli yanında taşıyacağı ikinize özel bir hediye. Kulağa hoş geliyor. 

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? ve nasıl sipariş verebilirsiniz?

Sitemizde ”Sevgiliye Özel” kategorisinde sizler için onlarca özel tasarım hazırladık.  İsterseniz onlardan birini seçebilirsiniz veya ”Telefon Kılıfı Tasarla” bölümünden özel tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Kullanılan malzeme ve baskı kalitesi hakkında merak ettikleriniz.

Öncelikle 3 D Baskı tekniği ile ürettiğimizden dolayı yaptığımız baskılar soyulmaya ve silinmeye karşı garantilidir.

Sert plastik kılıflara 200 derece ısı ile baskı yapılır. Telefon kılıfının yan kısımları da dahil komple baskı yapıldığı için hem kaliteli hemde orijinal bir görünüme sahiptir. 

Aşağıdaki resimlerde telefon kılıfının bütün açılarının resimleri çekilmiştir.

Teslimat bilgileri, Kargo süreci ve üretim süresi hakkında:

Bütün siparişler uzman tasarımcılarımız tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenerek bütün hesaplamalar yapılır. Nedir bu hesaplamalar? Fotoğrafınızın boyutu, netliği, sipariş vermiş olduğunuz telefon kılıfı ile uyumu değerlendirilerek siparişiniz işleme alınır. Fotoğraflarınız belirtilen kriterlerden herhangi birini karşılamıyorsa teknik ekip hemen sizinle çözümü hakkında iletişime geçerek gerekli kriterlere sahip fotoğraflar talep edilir. 

Ortalama 1 iş gününde siparişiniz üretilerek bütün kalite kontrol ve testleri yapıldıktan sonra kargoya gönderilir. Tahmini kargo teslimat süresi 2 -3 iş günü arasında değişmektedir. 

Mutluluk veren bir alışveriş deneyimi yaşamanızı dileriz. ❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir